Jump to content (skip navigation)
 
 

Obozy muzyczne


Koniec lutego to wspaniały moment na wypoczynek zimowy we Włoszech - nadchodząca wiosna zapewnia dużo słońca, a stoki są już mniej zatłoczone. Zapraszamy naszych uczniów, rodziców i znajomych na obóz zimowy w dniach 18 - 25 lutego 2017 r. w miejscowości Pinzolo ! Na turystów czeka w tym spokojnym miejscu niemal 30 km tras zjazdowych i nowoczesna sieć wyciągów. Szybko dociera się dzięki nim na szczyt Doss del Sabion (2100m npm.), nie tracąc czasu na stanie w kolejkach. Pinzolo połączone jest z ośrodkami: Madonna di Campiglio, Marilleva i Folgarida (ok. 350 km tras).

Wypoczynek organizuje Klub Tenisowy Bałtyk Koszalin, który zapewnia opiekę posiadających wysokie kwalifikacje instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie (od początkujących do zaawansowanych). W programie obozu jest także bezpłatny kurs gry na ukelele !

Zakwaterowanie w hotelu Quadrifoglio (****) http://www.hotelquadrifoglio.com/

Organizator zapewnia bezpośredni transport autobusem (450 zł od osoby). Możliwy jest także dojazd własnym samochodem.

Szczegółowe informacje są zawarte w pliku INFORMACJA (do pobrania). Zgłoszenia przyjmuje sekretariat Szkoły Muzycznej YAMAHA w Koszalinie (ilość miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń). Szczegółowych informacji udziela organizator - Marek Mlazga - tel. 602 306 455 (proszę poinformować, że jesteście Państwo ze Szkoły Muzycznej YAMAHA).

INFORMACJA POBIERZ

 
Początek strony