Jump to content (skip navigation)
 
 

Centrum perkusyjne


Centrum Perkusyjne, z uwagi na specyfikę instrumentu, usytuowane jest w miejscu oddalonym od budynków mieszkalnych i pomieszczeń biurowych - w parterowym budynku, na zapleczu Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie” – ul. Na Skarpie 17. Ściany sali dydaktycznej w celu uzyskania optymalnej akustyki zostały wyklejone specjalną płytą tłumiącą dźwięk. Pomieszczenie przeszło gruntowny remont w 2015 r., w którego efekcie zainstalowano między innymi nowe, niemęczące dla oczu oświetlenie.

Centrum jest wyposażone w dwa akustyczne zestawy perkusyjne firmy YAMAHA, siedem padów ćwiczeniowych, keyboard YAMAHA PSR -1100, oraz zestaw nagłaśniający. Na korytarzu znajduje się, wyremontowana w 2014 r. toaleta.

 

Adres: Koszalin, ul. Na Skarpie 17 (KSM Na Skarpie - parterowy budynek techniczny w głębi podwórza po lewej stronie). Wejście przez bramę wjazdową Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Na Skarpie (po godz. 16:00 możliwość zapytania na portierni).


Wyświetl większą mapę

Realizowane Programy:

Dojazd:

Z uwagi na usytuowanie w pobliżu budynku Instytutu Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej, w pobliżu znajduje się dużo miejsc parkingowych dla samochodów i rowerów. Przy ul. Władysława IV i Jana Pawła II (naprzeciwko Galerii EMKA) znajdują się przystanki autobusowe wielu linii MZK umożliwiających dojazd z każdego miejsca w Koszalinie.

 

 
Początek strony