Jump to content (skip navigation)
 
 

Centrum gitarowe


Centrum Gitarowe mieści się w centrum miasta, na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa 168. Centrum składa się z dwóch niedawno wyremontowanych pomieszczeń o wysokim standardzie – poczekalni, sekretariatu oraz dwóch sal dydaktycznych.

Centrum jest wyposażone w wysokiej jakości gitary klasyczne, elektryczne, elektroakustyczne oraz basowe firmy YAMAHA, a także keyboard YAMAHA PSR S700. Uczniowie mają do dyspozycji wzmacniacze gitarowe (YAMAHA THR-5) i basowe (Peavey Max 110) oraz zestaw nagłośnieniowy YAMAHA Stagepass. Centrum posiada także wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak podnóżki, pulpity oraz statywy gitarowe. Na suficie zamontowany jest rzutnik multimedialny, a na ścianie znajduje się ekran. Podczas zajęć uczniowie korzystają dodatkowo z multimedialnych programów komputerowych wspomagających rozwój słuchu muzycznego, znajomość gryfu, znajomość akordów i skal. Specjalnie dobrane ćwiczenia wyświetlane są za pomocą rzutnika na dużym ekranie.

Sala dydaktyczna, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów (specjalna wykładzina podłogowa) oraz dużej wysokości pomieszczenia (3,5 m) posiada naturalnie przyjazne warunki akustyczne.

Uczniowie nie posiadający własnego instrumentu, po uzgodnieniu z prowadzącym zajęcia, mogą wypożyczać instrumenty do domu.

W Centrum Gitarowym, w osobnej sali, prowadzone są także zajęcia dotyczące nauki gry na saksofonie oraz nauka śpiewu i nauka gry na fortepianie..

 

Adres: Koszalin, ul. Zwycięstwa 168 (parter, lewa strona).


Wyświetl większą mapę

Realizowane Programy:

Dojazd:

Z uwagi na usytuowanie przy głównej ulicy, w centrum miasta, dojazd jest bardzo łatwy z każdego miejsca w Koszalinie. Tuż przy centrum znajdują się przystanki autobusowe MZK linii: 2, 6, 8, 10, 11, 14, 23. W pobliżu dużo miejsc parkingowych dla samochodów.

 

 
Początek strony