Jump to content (skip navigation)
 
 

Akademia malucha


Ze względu na bezpieczeństwo oraz zapewnienie dzieciom oraz ich rodzicom jak największej wygody, Akademia Malucha jest usytuowana w parterowym budynku, w centrum dużego osiedla mieszkaniowego przy ul. Sucharskiego 2.

Będący naszą własnością pawilon przeszedł w 2009 r. gruntowny remont i jest obecnie bardzo nowoczesnym obiektem, specjalnie zaadoptowanym do prowadzenia programów dla małych dzieci. Mieści się tutaj sekretariat, duża sala dydaktyczna, obszerna poczekalnia z kącikiem dla dzieci, pomieszczenie socjalne oraz WC wyposażone w podnóżki, małe sedesy i matę do przewijania. Osoby oczekujące mogą bezpłatnie korzystać z kawy, herbaty lub wody mineralnej - zimnej lub w temperaturze pokojowej.

Sala dydaktyczna jest bardzo komfortowa i bezpieczna – zastosowane są wyłącznie kolorowe meble przeznaczone dla małych dzieci, zakupione w sklepie IKEA, na podłodze znajduje się specjalnie rozkładana kolorowa wykładzina. Wszystkie gniazda elektryczne posiadają specjalne zabezpieczenia. Wyposażenie sali stanowią instrumenty: keyboard YAMAHA PSR S700 i gitara klasyczna YAMAHA C-70. Oprócz tego w sali znajduje się wiele instrumentów perkusyjnych, bezpiecznych zabawek i innych przedmiotów używanych podczas zajęć.

Dla wygody rodziców, zakup materiałów dydaktycznych oraz regulowanie opłat za udział w zajęciach odbywa się na miejscu, w sekretariacie. Dzięki, stanowiącemu wyposażenie sekretariatu, profesjonalnemu, wielofunkcyjnemu urządzeniu typu Konica Minolta Bizhub C-220, ewentualne kserowanie lub skanowanie dokumentów odbywa się bardzo szybko i wygodnie.

Ponieważ w tym samym lokalu odbywają się także zajęcia nauki śpiewu, do dyspozycji uczniów jest również zestaw nagłośnieniowy YAMAHA Stagepass oraz mikrofony Shure wraz ze statywami.

 

Adres: Koszalin, ul. Sucharskiego 2 (parterowy pawilon – podjazd dla osób z wózkami dziecięcymi)

Uwaga - w Akademii Malucha znajduje się także sekretariat Szkoły Muzycznej YAMAHA (więcej szczegółów – Kontakt)


Wyświetl większą mapę

Realizowane Programy:

Dojazd:

W pobliżu znajduje się dużo miejsc parkingowych dla samochodów. Przy ul. Władysława IV i Jana Pawła II (naprzeciwko Galerii EMKA) znajdują się przystanki autobusowe wielu linii MZK umożliwiających dojazd z każdego miejsca w Koszalinie.

 

 
Początek strony